ТОВ «Автогран»

Прокладка мереж і комунікацій

Укладання труб і комунікацій

Послуги з прокладки труб і інних комунікацій різними методами і технічний супровід в Києві за найкращими цінами

Прокладка комунікацій є невід'ємною частиною будь-якого будівництва. Без інженерних систем неможлива комфортне життя сучасної людини, тому будь-який забудовник зобов'язаний ретельно опрацювати це питання ще на етапі розробки проекту будівлі, або споруди.

Прокладання мереж і ливневих каналізацій виконується спеціалізованими будівельними компаніями. Компанія ТОВ «Автогран» є надійним підрядником, який швидко і якісно виконає всі етапи прокладки комунікацій. Якщо вас цікавить прокладка трубопроводу, ціна на наші роботи вас дійсно порадує. Ми маємо необхідний досвід роботи, спеціальне обладнання та великий штат досвідчених фахівців. Довірте серйозні справи професіоналам! Засоби зв'язку:

AVTOGRAN phone number AVTOGRAN Viber number AVTOGRAN WhatsApp number AVTOGRAN Facebook Messenger

Приклади прокладки труб, мереж, комунікацій

Група компаній АВТОГРАН (ТОВ Автогран і ТОВ Олімпікс) має власний парк техніки для прокладання мереж, комунікацій і будівництва трубопроводів.
Ціни на оренду спецтехніки:

Однією з найбільш затребуваних послуг з будівництва є трубопроводи. Гаряча і холодна вода, зливова каналізація і сливи (ливневки) – у всіх цих випадках труби незамінні. Навіть кабельні магістралі часто прокладаються всередині труб з метою захисту комунікацій від вологи і механічних пошкоджень. З урахуванням того, що укладання труб вимагає спеціальних навичок і устаткування, довіряти виконання таких робіт слід професійної компанії.

Види робіт з прокладання комунікацій

Згідно призначенню, всі трубопроводи, що використовуються в побуті і промисловості, можна розділити на кілька видів:

З урахуванням способу прокладки розрізняють відкритий і закритий метод укладання. У першому випадку труби прокладаються по поверхні землі і не вимагають розкриття ґрунту. Даний спосіб швидкий, але магістралі схильні до агресивного впливу зовнішніх факторів, включаючи мороз і сонячні промені, через що такі трубопроводи потребують додаткової обробки, ізоляції, а іноді і в охороні.

Другий спосіб має на увазі під собою руйнування ландшафту, розробку котлованів і траншей, виїмку ґрунту (вручну або механізованим методом) і прокладку труб. В такому випадку проектування, прокладка мереж, вимагає значних витрат і грамотного планування, однак дозволяє повністю ізолювати труби від впливів зовнішнього середовища. При обробці антикорозійними матеріалами металеві труби можуть лежати в землі практично без псування десятиліттями.

  • Прокладка мереж в котеджному містечку Green Hills — екскаватор-навантажувач CAT 444E
  • Прокладка мереж в котеджному містечку Green Hills — екскаватор Hitachi 330
  • Прокладка комунікацій на вулиці Амосова в Києві

З 2005 реалізовано більше 70 проектів по прокладанню мереж і комунікацій

Прокладка труб Київ, прокладка трубопроводу ціна, зливова каналізація, кабельні магістралі

Будівельна техніка

Самоскиди: Volvo 420 FMX, Renault Kerax 380 и 420
Екскаватори: Komatsu 450, JCB 330
Гідромолот: FINE45
Екскаватори-навантажувачі: CAT 444E, CAT 444F2
Бульдозери: CAT D5K2, Б 10М.0111-1Е
Міні-навантажувач: Case 440
Грунтовий каток: Hamm 3307

Термін виконання

Згідно Договору