ТОВ «Автогран»

Оренда техніки

Спеціальна техніка і обладнання

Компанія «Автогран» пропонує в оренду будівельну техніку для демонтажу, земляних робіт і асфальтування — гусеничні та ковшові екскаватори, гідромолоти, бульдозери, фронтальні навантажувачі, катки та самоскиди різних модифікацій. При необхідності ми добираємо потрібні види машин у компаній-партнерів — дробарки щебеню, автогрейдери, асфальтоукладальники, скрепери, великі фрези та інші. Вартість оренди вказана за повну робочу зміну — 8 годин. Виконуємо в тому числі термінові контракти і працюємо 24/7 — цілодобово та у вихідні.

Найпопулярніші послуги з оренди будівельної техніки, які ми пропонуємо — оренда гідромолота в Києві, замовлення самоскидів для перевезення грунту, щебеню та вивезення будівельного сміття з подальшою його утилізацією. Для риття котлованів і траншей для прокладки мереж, труб і комунікацій ми також пропонуємо послуги ковшових екскаваторів, міні-навантажувачів і екскаваторів-навантажувачів.

Компанія АВТОГРАН веде гнучку цінову політику без демпінгу — ми формуємо оптимальні ціни на гідромолоти, замовлення екскаваторів і самоскидів. Можливий також прокат катков і міні-навантажувачів, у вашому розпорядженні також послуги оренди бульдозерів. Вартість підготовки будівельних майданчиків за допомогою нашої техніки і ціна на оренду самоскидів вас приємно здивує.

Послуги оренди будівельної техніки, демонтажних робіт, знесення висотних будівель, перевезення та вивезення грунту, піска, щебіня та будівельного сміття — доступні у Києві, Київській області та в усіх населених пунктах України