ТОВ «Автогран»

Оренда спецтехніки

Спеціальна техніка і обладнання

Компанія ТОВ «Автогран» пропонує власну будівельну техніку для демонтажу, земляних робіт, асфальтування та прокладки комунікацій

Компанія ТОВ «Автогран» пропонує свої послуги всім, кого цікавить оренда будівельної спецтехніки з операторами. Оренда екскаватора в Києві, як і оренда іншої техніки, тепер не проблема. Ми беремо на себе всі організаційні роботи, від вас потрібно лише оформити заявку, окреслити фронт робіт і вказати місце їх виконання. У випадках, коли покупка спецтехніки нераціональна, її оренда стане відмінним рішенням для будь-якого будівельного проекту. З усіх питань звертайтесь за телефоном +38 (050) 444 1146 (Viber, WhatsApp):

AVTOGRAN phone number AVTOGRAN Viber number AVTOGRAN WhatsApp number AVTOGRAN Facebook Messenger

У сучасному будівництві без будівельної техніки не обійтися. Завдяки їй вдалося значно прискорити всі процеси на будівельному майданчику. Але спецтехніка потрібна й для інших цілей — наприклад, для демонтажу будівель, укладання міських мереж, трубопроводів і магістралей. В даному випадку оренда спецтехніки стає ефективним вирішенням питання. Купувати машини для того, щоб знести кілька будинків — нелогічне й фінансово невиправдане рішення. Взяти техніки в оренду в спеціалізованій компанії ТОВ «Автогран» дозволить вирішити різні будівельні завдання за оптимальними цінами.

Основні переваги роботи з нашою компанією

Наша компанія вже багато років надає широкий спектр послуг, які необхідно виконувати до початку будівництва або після його закінчення (демонтаж, прокладка труб, мереж і магістралей, укладання асфальту). Однією з найбільш затребуваних послуг є оренда спеціальної техніки. Пропонуємо до оренди: найважчий у Києві гідромолот FINE 45 вагою 3,5 тонн на базі екскаватора Komatsu 450, гідроножиці, ковшовий екскаватор Hitachi, екскаватори-навантажувачі CAT 444F2 і CAT 444E, самоскиди VOLVO 420 FMX 8x6, RENAULT KERAX 440.42 8x4 і RENAULT KERAX 380.34 6x4 – це лише частина техніки, яка є в нашому розпорядженні. Звертаючись до нас, ви отримуєте:

Оренда Екскаватора та Самоскида у Києві у 2022 році

Спецтехніка застосовується під час різних будівельних робіт і дозволяє виконувати роботи будь-якої складності. Без спецтехніки не обходиться проведення комунальних робіт, прокладання та заміна труб та комунікацій, асфальтування, ремонт або укладання дорожнього покриття, будівництво будинків або їх демонтаж. Для невеликих компаній купівля власної техніки для виконання подібних завдань далеко не є раціональним рішенням. Найкраще користуватися послугами компанії зі власним автопарком спецтехніки, у розпорядженні якого, наприклад, є довгорукий екскаватор. Таким чином замовник отримує чимало переваг, про які варто поговорити детально.

Яку спецтехніку можна орендувати?

Компанії, які надають будівельні та інші спеціалізовані послуги, мають користуватися лише якісною технікою, яка дозволяє виконувати повний обсяг робіт швидко та чітко. Демонтажний екскаватор виконує найскладніші роботи, заощаджує бюджет замовника, який інакше довелося б витрачати на застосування широкого переліку іншої техніки. У той же час для демонтажних робіт також можуть знадобитися:

Замовити екскаватор у Києві легко. Вибирайте надійну компанію із багаторічним досвідом. Швидке та якісне виконання робіт є найкращою гарантією того, що оренда самоскидів обійдеться за оптимальну ціну, а замовник сплатить лише час використання техніки на об'єкті.

Переваги оренди спецтехніки

Якщо говорити про причини, через які послуги самоскидів сьогодні користуються такою популярністю, слід обов'язково виділити такий аспект, як доступні ціни. Оренда обійдеться в сотні разів дешевше, ніж покупка техніки, а користуватися нею можна негайно, а не чекати, доки обладнання буде доставлено постачальником. Якщо замовити самоскид, то платити потрібно лише за час його експлуатації. Будівельній компанії не доведеться турбуватися про купівлю палива чи ГСМ, без яких неможливо забезпечити справну службу. Не потрібно також наймати механіка та оператора, які займатимуться обслуговуванням техніки. Оренда позбавляє компанії таких витрат, як покупка ангару, паркування, або гаража для правильного зберігання техніки.

Контактна інформація ТОВ АВТОГРАН:
AVTOGRAN phone number AVTOGRAN Viber number AVTOGRAN WhatsApp number AVTOGRAN Facebook Messenger