ТОВ «Автогран»

Оренда спецтехніки

Спеціальна техніка і обладнання

Компанія ТОВ «Автогран» пропонує власну будівельну техніку для демонтажу, земляних робіт, асфальтування та прокладки комунікацій

У сучасному будівництві без будівельної техніки не обійтися. Завдяки їй вдалося значно прискорити всі процеси на будівельному майданчику. Але спецтехніка потрібна й для інших цілей — наприклад, для демонтажу будівель, укладання міських мереж, трубопроводів і магістралей. В даному випадку оренда спецтехніки стає ефективним вирішенням питання. Купувати машини для того, щоб знести кілька будинків — нелогічне й фінансово невиправдане рішення. Взяти техніки в оренду в спеціалізованій компанії ТОВ «Автогран» дозволить вирішити різні будівельні завдання за оптимальними цінами.

Основні переваги роботи з нашою компанією

Наша компанія вже багато років надає широкий спектр послуг, які необхідно виконувати до початку будівництва або після його закінчення (демонтаж, прокладка труб, мереж і магістралей, укладання асфальту). Однією з найбільш затребуваних послуг є оренда спеціальної техніки. Пропонуємо до оренди: найважчий у Києві гідромолот FINE 45 вагою 3,5 тонн на базі екскаватора Komatsu 450, гідроножиці, ковшовий екскаватор Hitachi, екскаватори-навантажувачі CAT, самоскиди VOLVO и RENAULT – це лише частина техніки, яка є в нашому розпорядженні. Звертаючись до нас, ви отримуєте:

Компанія ТОВ «Автогран» пропонує свої послуги всім, кого цікавить оренда будівельної спецтехніки з операторами. Оренда екскаватора в Києві, як і оренда іншої техніки, тепер не проблема. Ми беремо на себе всі організаційні роботи, від вас потрібно лише оформити заявку, окреслити фронт робіт і вказати місце їх виконання. У випадках, коли покупка спецтехніки нераціональна, її оренда стане відмінним рішенням для будь-якого будівельного проекту. З усіх питань звертайтесь за телефоном +38 (050) 444 1146 (Viber, WhatsApp):

Номер телефону компанії АВТОГРАН Viber компанії АВТОГРАН WhatsApp компанії АВТОГРАН