ТОВ «Автогран»

Демонтажні роботи

Проведення демонтажних робіт у Києві

Знесення і демонтаж будівель, будинків різного обсягу та складності в Києві за вигідними цінами

Демонтажні роботи є одним із найважливіших компонентів будівельних робіт і застосовуються при оновленні житлового фонду, або при зведенні нових промислових об'єктів на місці старих будівель. Без них не обходиться практично жоден будівельний проект, оскільки створення будь-яких об'єктів на місці, де вже розташовані будівлі, вимагають знесення.

Ціна (Київ) на наші послуги оптимальна для клієнтів і замовників, тому не роздумуючи звертайтеся до нас. З повним переліком послуг ви можете ознайомитися на нашому сайті або зв'язатися з менеджерами для детальної консультації:

AVTOGRAN phone number AVTOGRAN Viber number AVTOGRAN WhatsApp number AVTOGRAN Facebook Messenger

Приклади знесення будівель, демонтажні роботи

Група компаній АВТОГРАН (ТОВ Автогран и ТОВ Олімпікс) має власний парк будівельної техніки для демонтажа будинків и знесення ЗБК-конструкцій.
Ціни на оренду екскаваторів, бульдозерів, самоскидів, гідромолота, навантажувачів, катка:

Знесення будинків у Києві є комплексом спеціальних будівельних робіт, які не довіряються будівельним компаніям без досвіду і некомпетентним виконавцям — операторам складної демонтажной техніки, оскільки навіть найменша помилка може призвести до сумних і навіть трагічних наслідків.

Кваліфікована компанія, що здійснює промисловий демонтаж, забезпечує успіх проекту і дає гарантію, що роботи виконуватимуться якісно, в строк, із дотриманням усіх норм техніки безпеки і регламенту проведення будівельних робіт

Види демонтажних робіт

Залежно від різних факторів (обсягів робіт, матеріалів, з яких побудовані об'єкти, необхідності переробки та вивозу будівельного сміття), для демонтажу можуть використовуватися різні підходи, які при необхідності комбінуються:

Найбільш простими в демонтажі є роботи по знесенню дерев'яних конструкцій. Цегляні та особливо бетонні будівлі вимагають серйозної підготовки і грамотного використання наявної будівельної техніки. Дуже часто в процесі демонтажу застосовується вантажна техніка для вивозу будівельного сміття з майданчика — самоскиди. У компанії АВТОГРАН це самоскиди VOLVO 420 FMX 8x6, Renault Kerax 440 8X4 і Renault Kerax 380 6X4. Всі ці питання слід передбачити заздалегідь. Оскільки самостійно вирішити проблему демонтажу рідко кому вдається — набагато простіше і безпечніше замовити демонтаж будинку, роботи по знесенню споруд, фундаментів і конструкцій в будівельній компанії «Автогран», яка володіє власним парком спецтехніки.

Чому варто вибрати нас

Довіряючи демонтажні роботи компанії ТОВ «Автогран», ви гарантовано отримуєте відмінний результат. Ми маємо багаторічний досвід в демонтажних, земляних роботах, асфальтування та ін., що супроводжуює будь-яке будівництво. Виробляємо роботи не тільки в Києві та Київській області, а й по всій Україні — Вінницька область, Черкаська, Сумська, Чернігівська, Житомирська, Харківська, Івано-Франківська, Дніпровська, Запорізька, Рівненська і т.д. Наявність професійного обладнання та великого штату досвідчених операторів і фахівців дозволяє нам вирішувати такі завдання, як знесення старих будинків, демонтаж будівель будь-якої складності та фундаментів. Також ми виконуємо земляні роботи, асфальтування, прокладання мереж, магістралей і зливових каналізацій, надаємо транспортні послуги — пропонуємо в оренду будівельну техніку.

  • Демонтажні роботи по знесенню будинку веде ковшовий екскаватор PC Komatsu 450 LC
  • Знесення старих конструкцій Зоопарку в Києві. ковшовий екскаватор JCB JS 360 LC
  • Демонтажні роботи по знесенню будинку в санаторії в Козині веде ковшовий екскаватор CAT 444E
  • Демонтажні роботи по знесенню будинку в санаторії в Козині веде ковшовий екскаватор PC Komatsu 450 LC завантажує уламки бетону в самоскид Renault Kerax 380

Реалізовано більше 140 проектів по промисловому демонтажу

Компанія ТОВ «Автогран» має багаторічний досвід з проведення всіх видів робіт, супутніх промисловому, житловому і комерційному будівництву в Києві, в Київській області та по всій Україні — демонтаж будівель і конструкцій, знесення старих будинків.

Будівельна техніка

Самоскиди: Volvo 420 FMX, Renault Kerax 380 и 420
Екскаватори: Komatsu 450, JCB 330
Гідромолот: FINE45
Екскаватори-навантажувачі: CAT 444E, CAT 444F2
Бульдозери: CAT D5K2, Б 10М.0111-1Е
Міні-навантажувач: Case 440
Грунтовий каток: Hamm 3307

Терміни виконання

Згідно Договору