ТОВ «Автогран»

Земляні работи

Земляні работи у Києві

Проведення земляних робіт із застосуванням спецтехніки в Києві за найкращими цінами

Земляні роботи є одним з найважливіших видів будівельних робіт, який передують, супроводжують і завершують будь-яке будівництво. Це складна і професійна робота. Від того, як правильно будуть проведені земляні роботи, наприклад, рекультивація ділянки, разробка котлована, вертикальне планування, залежить якість подальших будівельних процесів.

AVTOGRAN phone number AVTOGRAN Viber number AVTOGRAN WhatsApp number AVTOGRAN Facebook Messenger

Приклади земляних робіт, котловани

Група компаній АВТОГРАН (ТОВ Автогран і ТОВ Олімпікс) має власну будівельну техніку для проведення земляних робіт, розробки котлованів і вивезення грунту.
Ціни на оренду спецтехніки:

Земляні роботи від компанії «Автогран» – це гарантована якість, за яку ми відповідаємо. Вже багато років ми виконуємо грунтові роботи будь-якої складності – розробка котлованів, риття траншей, перевезення грунту і щебеню, вивіз будівельного сміття. Всі завдання вимагають правильного, якісного і оперативного вирішення. У своїй роботі ми використовуємо два методи, в залежності від особливостей завдання:

Чому варто вибрати нашу компанію

ТОВ «Автогран» виконує земельні роботи під ключ. Це означає, що ми гарантуємо якість і оперативність на будь-якій ділянці. Наші переваги наступні:

Зв'яжіться з нашими менеджерами за телефоном +38 (050) 444 1146 (Viber, WhatsApp) або в онлайн-чаті Facebook Messenger, і залиште заявку на проведення земельних робіт в Києві. При необхідності наші фахівці дадуть вам вичерпну консультацію з будь-якого питання:

  • На будівництві готелю MRIYA RESORT AND SPA на Південному березі Криму працює вся будівельна техніка компанії АВТОГРАН — самоскиди, ковшові екскаватори, гідромолоти, грунтові катки та бульдозери
  • Земляні роботи на будівництві комбінату в Коростені. Самоскиди, екскаватори, грунтові катки
  • Земляні роботи та перевезення грунту на ул.Амосова в Києві

З 2005 реалізовано більше 180 проектів по проведенню земляних робіт

Розробка котлованів, риття траншей, прокладання мереж, труб (крім газових), трубопроводів і комунікацій, перевезення грунту і щебеня, вивезення снігу та будівельного сміття, благоустрій території, вертикальне планування і ландшафтний дизайн, риття котлованів під фундамент і підготовка майданчиків під будівництво.

Будівельна техніка

Самоскиди: Volvo 420 FMX, Renault Kerax 380 и 420
Екскаватори: Komatsu 450, JCB 330
Гідромолот: FINE45
Екскаватори-навантажувачі: CAT 444E, CAT 444F2
Бульдозери: CAT D5K2, Б 10М.0111-1Е
Міні-навантажувач: Case 440
Грунтовий каток: Hamm 3307

Термін виконання

Згідно Договору