ТОВ «Автогран»

Земляні работи

Земляні работи у Києві

Проведення земляних робіт із застосуванням спецтехніки в Києві за найкращими цінами

Земляні роботи є одним з найважливіших видів будівельних робіт, який передують, супроводжують і завершують будь-яке будівництво. Це складна і професійна робота. Від того, як правильно будуть проведені земляні роботи, наприклад, рекультивація ділянки, разробка котлована, вертикальне планування, залежить якість подальших будівельних процесів.

Земляні роботи від компанії «Автогран» – це гарантована якість, за яку ми відповідаємо. Вже багато років ми виконуємо грунтові роботи будь-якої складності – розробка котлованів, риття траншей, перевезення грунту і щебеню, вивіз будівельного сміття. Всі завдання вимагають правильного, якісного і оперативного вирішення. У своїй роботі ми використовуємо два методи, в залежності від особливостей завдання:

Чому варто вибрати нашу компанію

ТОВ «Автогран» виконує земельні роботи під ключ. Це означає, що ми гарантуємо якість і оперативність на будь-якій ділянці. Наші переваги наступні:

Зв'яжіться з нашими менеджерами за телефоном +38 (050) 444 1146 (Viber, WhatsApp) або в онлайн-чаті Facebook Messenger, і залиште заявку на проведення земельних робіт в Києві. При необхідності наші фахівці дадуть вам вичерпну консультацію з будь-якого питання:

Номер телефону компанії АВТОГРАН Viber компанії АВТОГРАН WhatsApp компанії АВТОГРАН

  • На будівництві готелю MRIYA RESORT AND SPA на Південному березі Криму працює вся будівельна техніка компанії АВТОГРАН — самоскиди, ковшові екскаватори, гідромолоти, грунтові катки та бульдозери
  • Земляні роботи на будівництві комбінату в Коростені. Самоскиди, екскаватори, грунтові катки
  • Земляні роботи та перевезення грунту на ул.Амосова в Києві

З 2005 реалізовано більше 180 проектів по проведенню земляних робіт

Розробка котлованів, риття траншей, прокладання мереж, труб (крім газових), трубопроводів і комунікацій, перевезення грунту і щебеня, вивезення снігу та будівельного сміття, благоустрій території, вертикальне планування і ландшафтний дизайн, риття котлованів під фундамент і підготовка майданчиків під будівництво.

Будівельна техніка

Самоскиди: Volvo 420 FMX, Renault Kerax 380 и 420
Екскаватори: Komatsu 450, JCB 330
Гідромолот: FINE45
Екскаватори-навантажувачі: CAT 444E, CAT 444F2
Бульдозери: CAT D5K2, Б 10М.0111-1Е
Міні-навантажувач: Case 440
Грунтовий каток: Hamm 3307

Термін виконання

Згідно Договору