ТОВ «Автогран»

Асфальтування

Укладання асфальту в Києві

Асфальтування та супутні дорожні роботи із застосуванням спецтехніки в Києві за найкращими цінами

У будівельній сфері асфальтування доріг, майданчиків та інших ділянок є буденною процедурою. Завдяки новим технологіям і передовії будівельній технікці, вдається отримувати міцні та довговічні покриття. Асфальтування майданчиків у Києві – процес трудомісткий має виконуватися фахівцями, що знають всі його етапи від «А» до «Я».

AVTOGRAN phone number AVTOGRAN Viber number AVTOGRAN WhatsApp number AVTOGRAN Facebook Messenger

Приклади робіт: асфальтування, дорожні роботи

Група компаній АВТОГРАН (ТОВ Автогран і ТОВ Олімпікс) має власний парк техніки для асфальтування, ремонта дорожного полотна, дроблення щебеню і вивезення відходів.
Ціни на оренду спецтехніки:

Звертаючись до компанії ТОВ «Автогран», ви можете розраховувати на якісне укладання асфальту на будь-яких ділянках. Наші фахівці знають про асфальтування доріг і територій практично все. Серед наших замовників є і державні організації, і приватні забудовники, і фірми зі сфери забезпечення скрапленим газом LPG. Дотримання необхідних технологій і використання якісних матеріалів — основні чинники, завдяки яким наші послуги користуються попитом вже багато років.

З упевненістю можемо сказати, що виконані нами проекти, такі як реконструкція трамвайного переїзду в м.Миколаєві, ремонт дорожнього полотна в Макарові Київської області, служитимуть багато років без ремонту.

З яких етапів складається укладання асфальту

Лише на перший погляд покласти асфальт здається нескладною справою. Насправді, цьому процесу передує ретельна підготовча робота. Перш за все, це зняття дорожньої подушки і підготовка основи. При асфальтування нових ділянок проводиться відсипання і трамбування подушки з щебеню, шлаку або іншого матеріалу. Якщо ж є необхідність провести ремонт або часткову заміну наявного полотна, то виконуються роботи по зняттю старого пошкодженого покриття за допомогою спеціального фрезера (наприклад, холодна фреза Wirtgen) і механізованих інструментів.

Після підготовки основи проводиться укладання асфальту суцільним шаром або окремими ділянками в разі ямкового ремонту. Для цих цілей застосовується спеціальна укладальна машина — асфальтоукладальник і катки. Часто є необхідність здійснити установку бордюрів, що слід враховувати на етапі підготовчих робіт.

Чому ми

Компанія «Автогран» вже довгий час успішно виконує замовлення з асфальтування та ремонту дорожніх покриттів. Ми накопичили величезний досвід дорожніх робіт і маємо хорошу технічну базу, що дає нам можливість виконувати роботи швидко та якісно. Кваліфіковані оператори і фахівці — ще одна причина, по якій варто звернутися саме до нас. Ми підходимо до кожного завдання індивідуально і вирішуємо її найоптимальнішим способом.

Наш колектив складається з досвідчених працівників з великим професійним стажем. У нашому арсеналі є всі необхідні будівельні ліцензії, новітнє обладнання та професійні напрацювання, що дозволяють підходити до кожного завдання індивідуально, підбираючи найбільш оптимальне рішення з усіх можливих. Ціна на асфальтування в Києві від нашої компанії вас однозначно порадує, так само як і якість виконаних робіт.

  • Самоскид високої прохідності VOLVO 420 FMX 8x6 і Екскаватор-навантажувач нового покоління CAT 444F2
  • Асфальтування в г.Макаров — самоскиди Renault Kerax та холодна фреза Wirtgen
  • Асфальтування дороги в котеджному містечку Green Hills

З 2005 реалізовано більше 90 проектів по асфальтуванню

Покласти асфальт, асфальтування майданчиків в Києві, Ціна на асфальтування

Будівельна техніка

Самоскиди: Volvo 420 FMX, Renault Kerax 380 и 420
Екскаватори: Komatsu 450, JCB 330
Гідромолот: FINE45
Екскаватори-навантажувачі: CAT 444E, CAT 444F2
Бульдозери: CAT D5K2, Б 10М.0111-1Е
Міні-навантажувач: Case 440
Грунтовий каток: Hamm 3307

Термін виконання

Згідно Договору